GRATIS DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA !

O nas

Przeczytaj krótką historię powstania Dumnego Brodacza!

Cześć jestem Dominik , od dłuższego czasu zastanawiało mnie dlaczego tylko kobiety mogą mieć dostęp do niezliczonych ilości kosmetyków które są dostępne na rynku, dlaczego faceci nie mogli by tak samo zacząć dbać o swój wygląd i chodzić z podniesionym czołem wyglądając jak milion dolarów każdego dnia. 

Odpowiadając sobie na to pytanie stwierdziłem , że przyszły dobre czasy na to by faceci zaczęli o siebie dbać o swoje włosy o swoje zarosty , żeby nie wyglądać jak bezdomny spod sklepu z brudnymi włosami i brodą z jedzeniem sprzed tygodnia.

Jestem wielkim fanem męskich pomad , olejków , balsamów , szamponów i innych kosmetyków dla mężczyzn z tego względu, że potrafią zdziałać cuda jeśli się je zaczyna codziennie stosować w swojej pielęgnacji. Za dawnych lat faceci dbali o siebie na różne sposoby natomiast dzisiaj bez odpowiedniej pomady we włosach ciężko jest mi sobie wyobrazić swój dzień. Bez odpowiednio ułożonych włosów nie wychodzę z domu , tak samo zachęcam i Ciebie byś chodził dumnie ulicami swojego miasta!

Jako, że od pewnego czasu stałem się dumnym brodaczem moje życie odmieniło się o 180 stopni odkąd zacząłem używać olejków czy balsamów mój zarost przede wszystkim przestał swędzieć co było strasznie uporczywe i pewnie przez to całe dorosłe życie moim najdłuższym zarostem był zarost 3-4 dniowy. Odkąd poznałem moc specjalnych kosmetyków do pielęgnacji brody i zarostu nie było dnia abym po któryś nie sięgnął. 

Będąc brodaczem poznając te wyjątkowe kosmetyki stałem się ekspertem jeśli chodzi o dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji dla mężczyzn i to właśnie z wami chciałbym podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Ten sklep powstał z mojej pasji niesienia pomocy każdemu mężczyźnie który nie wie jakich kosmetyków używać w codziennej stylizacji swoich włosów jak i pielęgnacji swojego zarostu.

Dziękuję Ci za to, że jesteś i za dołączenie do mnie by osiągnąć cel aby każdy napotkany facet był najlepszą wizytówką samego siebie.

Dumny Brodacz
Dumny Brodacz

Serdecznie Pozdrawiam 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl